AKTUALITY

 
 
17.06.2016

Česká kuchyně jinak aneb jak na zdravou koprovku

Klasická česká kuchyně má své mouchy. Využívá přemíru mouky, nevhodného tuku a cukru. Prozradíme vám jak uvařit zdravou koprovku, po které se budete báječně cítit a budete plní energie. Bez mouky, cukru a mléka. 

04.04.2016

O Bomeo a konferenci AVP

Konference Aliance výživových poradců je za námi a my vám přinášíme krátký přehled o tom, kdo a co přednášel a jaké to bylo.

25.03.2016

Bomeo na konferenci AVP

Autorka metodiky Bomeo bude prezentovat zkušenosti a výsledky s klienty na Konferenci výživových poradců. Aktivní uživatelé metodiky Bomeo mají též možnost se účastnit a prezentovat své zkušenosti s metodikou před výživovými odborníky.

14.03.2016

Zkušenosti s Bomeo v reálném životě

Se svými prvními zkušenostmi se setem Bomeo se s námi podělila Jitka z Holešova. Přečtěte si první dojmy a spokojenost s Bomeo v praxi. 

25.02.2016

Květákové karbanátky s quinoou

Recept na květákové karbanátky s quinoou překvapí jednoduchostí a ve finále úžasnou chutí. Obohaťte svůj jídelníček o další méně známé obiloviny a doplňte tělu tolik žádané vitamíny a minerály.

02.02.2016

Recept na trochu jinou Margotku

Snažíte se jíst zdravě, ale rádi mlsáte? Myslíte, že to nejde hromady? Představte si, že jde. Dnes jsme si pro vás připravili recept na domácí margotku. 

11.01.2016

Recept na tradiční cizrnovou pomazánku

Pokud jste o Vánocích mlsali a cítíte, že je potřeba sundat nějaké to kilo, abyste zapnuli zase kalhoty, je na čase pořídit si set Bomeo nebo obměnit jídelníček. A čím jiným než zařazením luštěnin. Co takhle rovnou v té nejtradičnější podobě = cizrnová pomazánka hummus - tisíc let starý recept

04.01.2016

Šťastný výherce soutěže o set Bomeo

Výherce soutěže o set Bomeo je již znám. Je jím žena a více se o ní a jejích pocitech dozvíte z článku.

18.12.2015

Bomeo s Gastro Home v Avionu

Bomeo je vytvořeno pro lidi a tak jsme opět mezi lidi vyrazili. Momentálně nás najdete v Avionu, až do konce víkendu.

14.12.2015

Jak nepřibrat o Vánocích

Jestli se bojíte již teď své tělesné váhy v lednu, přečtěte si náš článek, který vám poradí jak prožít svátky vánoční v klidu a nepřibrat.

26.11.2015

Tip na adventní kalendář vlastní výroby

Adventní kalendáře lze zakoupit na každém rohu. Ale co pro děti vytvořit originální kalendář doma? A my vám přinášíme tip na jednu z možností jak udělat dětem radost, ušetřit peníze i zdraví našich dětí.

19.11.2015

Recept na nejen vánoční perníčky

Tento týden jsme si pro vás připravili recept na zdravé perníčky vhodné nejen na Vánoce. Udělejte radost sobě i blízkým receptem na perníčky, které jsou již druhý den měkké. 

15.11.2015

Bomeo na Vánočních trzích v Brně

Chcete si prohlédnout Bomeo sety zblízka a získat výklad o principech, na kterých Bomeo funguje od výživových poradců? Přijďte na Vánoční trhy na Brněnské výstaviště. Bomeo zde budeme prodávat za zvýhodněné ceny.

11.11.2015

Recept na cuketovou cmundu

Na dnešek jsme si pro vás připravili výtečný, zdravý a pro redukci vhodný recept na cuketovou cmundu. Jestli nemáte cuketu, nezoufejte a použijte místo cukety zeleninu, kterou máte zrovna k dispozici.

05.11.2015

Mexiko - recept na plněnou tortillu

Zajímavá jídla jsou po celém světě. Proč se neinspirovat? Plněné tortilly se často vyskytují i v českém jídelníčku. Ale v obchodech se prodávají tortillové placky nevhodného složení. Připravili jsme si pro vás proto recept na velmi jednoduché, rychlé, výborné a zdravé tortillové placky.

30.10.2015

Halloweenský masakr cen

Do zítřejší půlnoci, tj. 31.10. do 23:59 h máme halloweenský masakr cen v e-shopu Bomeo. Plošná sleva na všechny produkty 590,- Kč. 

27.10.2015

Chia semínka a recept na chia pudink

O chia semínkách se poslední dobou píše stále častěji. Důvodem je jejich blahodárný vliv na naše zdraví. Jejich konzumaci doporučuje i metodika Bomeo. Přečtěte si náš článek, kde krátce chia semínka představujeme a vyzkoušejte náš super zdravý recept na chia pudink. 

20.10.2015

Piškoty a recept na ně

Asi jste si všimli, mediálního poprasku kolem piškotů Opavia. Pro toho, kdo se ještě nevšiml zpráv v médiích, jedná se o přesunutí výroby tradičních piškotů Opavia do Polska. Bohužel se přesunutím změnila i částečně chuť, tvar a barva piškotů. Nespokojené maminky vyhazují celé pytlíky piškotů Opavia do košů. Připravili jsme si pro vás proto recept na mnohem zdravější a chutnější piškoty, jejichž příprava vám nezabere více než 30 minut.

14.10.2015

9 zvyků, které mají štíhlí a zdraví lidé

Zajímá vás, co dělají štíhlí a zdraví lidé jiného než ostatní? Napsali jsme pro vás 9 jasných a stručných činností, které dělají pravidelně štíhlí a zdraví lidé a obézní nikoliv. Štíhlí lidé nemají svojí postavu a zdraví zadarmo. Přečtěte si jaké zvyky si osvojili, aby se udrželi fit a inspirujte se.

08.10.2015

O metodice Bomeo v TV Blansko

Rozhovor s autorkou metodiky Bomeo a lékařem o metodice Bomeo v TV Blansko

01.10.2015

Metodika Bomeo v nemocnici Blansko

Metodika Bomeo byla představena veřejnosti na Světovém dni srdce v nemocnici Blansko, kde sklidila velikou pozornost.

09.09.2015

Autorka metodiky Bomeo ve studiu ČT 24

Autorka metodiky Bomeo byla pozvána do studia ČT 24 a podala odborný názor na nově se blížící novelu o školním stravování.

08.09.2015

Zdravá potravina o Bomeo vydala článek

Občanské sdružení Zdravá potravina napsala o projektu Bomeo krásný článek. Přečtěte si jak na projekt koukají odborníci.

06.09.2015

Rozhovor s MUDr. Ondřejem Veselým o obezitě

Setkali jsme se osobně s MUDr. Ondřejem Veselým, abychom se ho zeptali na pár otázek.

23.07.2015

BOMEO radí jak na koření v období hubnutí

Naučte se s Bomeo maximálně využívat účinky koření na hubnutí 

11.07.2015

Bomeo radí jak na úpravu luštěnin

Metodika Bomeo doporučuje konzumaci luštěnin, ale umíme je připravit tak, aby nás nenadýmaly
a nebolelo nás z nich břicho? Luštěniny z našeho jídelníčku pomalu mizí. Přitom stačí tak málo.

23.06.2015

Byli jsme na veletrhu

Metodiku Bomeo jsme představili v Praze na veletrhu Bojujeme s tuky. Bomeo slavil úspěch!
Metodika Bomeo je velmi originální a nemá ve světě obdoby. Unikátním způsobem zavádí zdravý životní styl do života lidí. 

 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže