Pomůcky součástí setu Bomeo, které vám pomohou zhubnout

Výživová poradna

Snažíme se vám být vždy oporou. Nebudete-li si s něčím vědět rady kdykoliv se můžete obrátit na výživového poradce, který vám odpoví nejrychleji jak jen topůjde. Vašemu hubnutí tak nestojí nic v cestě.
Běžná cena výživového poradce na 1 rok se pohybuje kolem 20 000 Kč. Získejte know-how výživového poradenství v setu Bomeo s podporou výživového poradce.


Kniha - Průvodce zdravého životního stylu

Na cestě za vaší vysněnou postavou vám bude po ruce Průvodce celou metodikou Bomeo v knižní podobě. Průvodce má 64 stran. Je plný fotek, rad a tipů. Postupně vás provede optimální výživou, pohybem i režimem. Obsahuje jasně a srozumitelně sepsané všechny body metodiky.

Hudnutí a zdravý životní styl nebyly nikdy jednodušší. Na vývoji průvodce a bodů metodiky Bomeo jsme spolupracovali s nejlepšími v oboru, např. ředitelem Aliance výživových poradců Ing. Ivanem Machem, CSc., vysokoškolskou pedagožkou hygieny výživy a nutriční terapeutkou Ing. Hanou Stříteckou, Ph.D a dalšími českými lékaři, nutričními poradci, zdravotními sestrami a mnoho dalších. Za metodikou je nespočet hodin práce spousta lidí. Užijte si ji. Je vytvořena pro vás.

Kniha - Jídelníček na 14 dní

Už nemusíte přemýšlet nad tím, co budete vařit k jídlu. Jídelníček obsahuje 70 chutných a zdravých jídel, spousta receptů a jejich fotek. Inspirujte se, ochutnávejte a zhubněte jednou provždy.

Snídaně
Přesnidávky
Obědy
Svačiny
Věčeře

Talíř Bomeo

Konečná podoba originálního porcelánového talíře byla vyvíjena ve spolupráci s nejznámější porcelánkou v Evropě, G. Benedikt v Karolových Varech. Vývoj trval celý jeden rok. Talíř je z kvalitního porcelánu a potisk je umístěn pod glazurou a vypálen za neuvěřitelných 1200 °C. Tím se z talíře stává pomůcka, která se dožije i příštích generací. A to i přesto, že talíř bude několikrát denně v myčce na nádobí. Užívejte si ho :).

 

Magnetky Bomeo

4 ks krásných a praktických magnetek si můžete umístit na ledničku. K metodice jsou proto, abyste nemuseli stále vyhledávat doporučované suroviny vhodné k vaření a konzumaci, ale měli je hezky při ruce.
Ovoce-zelenina
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky

 

Nákupní seznam - blok na magnetce

A protože vám chceme hubnutí a změnu životního stylu zjednodušit, co nejvíce. Připravili jsme si pro vás i magnetku se sešítkem, kam si můžete zapisovat chybějící suroviny v kuchyni. Seznam s nákupem lehce odtrhnete a můžete si ho vzít na nákupy s sebou. Při nákupu tak již na nic nezapomenete. Nákup i vaření vám bude radostí.

 

 

Cestovní rádce

Víme, že každá změna je ze začátku těžká. Abyste měli metodiku stále při ruce, zásady výživy jsme vám sepsali na skládací kartičku do peněženky. Zasloužíte si péči.

 

Klientská zóna

Abyste měli dostatek informací a měli stále z čeho čerpat a o co se opřít, koupí metodiky Bomeo získáte také přístup do klientské zóny. Najdete tam další rady, tipy, recepty a online výživovou poradnu. Informace do klientské zóny budeme dle vašich přání stále doplňovat.

 

 

 

 

 

To vše je součástí balení Bomeo. To vše získáte za pouhé 1 650 Kč jednorázově.
Neutrácejte desetitisíce za drahé diety.

 

 

 

 
 
 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže