Zhubla jsem 25 kg 

Jmenuji se Martina,
je mi 27 let a rozhodla jsem se změnit svůj život!
 

Vše začalo zdravotními problémy. Žít s nadváhou pro mě bylo utrpení. Proto jsem se rozhodla a udělala radikální rozhodnutí - změnit svůj život. Za půl roku jsem zhubla 20kg, celkově pak 25kg. Ano zní to neuvěřitelně, ale jde to. Nyní se pokouším inspirovat další klienty a ráda své zkušenosti předávám dál.

 

Zhubla jsem 25 kg
Zlepšil se mi celkový zdravotní stav
Začala jsem se cítit naprosto skvěle, plná energie do života
Je ze mě nový člověk
Stravování a cvičení se stalo mým koničkem
Nyní se věnuji výživovému poradenství a tvorbě jídelníčků


S Bomeo zhubnete jednou pro vždy.
Na vývoji se podíleli špičkový čeští odborníci na výživu, lékaři a další specialisté

 

Bomeo - snadné zdravé hubnutíCelý Můj příběh

Zejména ze zdravotních důvodů jsem se rozhodla změnit svůj životní styl. Za půl roku jsem se dostala ze 73 kg na 48 kg. Měřím 159 cm. Této změny životního stylu jsem dosáhla zdravým stravováním a cvičením. K myšlence začít cvičit a hubnout mě přivedl zdravotní stav, který nebyl úměrný mému věku. Kvůli špatnému stravování a nulovému pohybu se mi zdravotní stav zhoršil na tolik, že jsem musela vyhledat lékařkou pomoc.

Na základě špatných krevních testů, vysokého cholesterolu a doporučení kardiologa jsem se začala zajímat o stravování, cvičení a složení potravin. Cvičila jsem pouze doma podle videí s Jillian Michaels a Shaunem T. Zameřila jsem se na čistou, zdravou stravu, kvalitnější potraviny, pravidelně 5 jídel denně, vyváženost a dostatek bílkovin ke cvičení a budování svaloviny.


Bomeo doporučuji všem, kteří jsou v podobné životní situaci jako jsem byla já, chtějí docíli hezčí postavy a dobrého zdraví a napořád. Bomeo vás velice jednoduše povede za ruku a bude ukazovat, co a kdy jíst. Veřte, že tento způsob funguje. Pokud by jste se mě chtěli cokoliv zeptat napište na email dotazy@bomeo.cz. Ráda vám sdělím své zkušenosti!

Zde je odkaz na můj Facebook      Zde je odkaz na můj blog

 

Snažím se ukázat lidem, aby změnili životní styl tak jako já se zdravým stravováním trvale a bez krátkodobých diet, tak jak ukazují principy Bomeo.

 

 

 

Chcete také zhubnout jako já?Bomeo - zdravé hubnutí
S Bomeo to hravě zvládnete

 

Bomeo snadné a rychlé hubnutí


 

 

 

 

 

 

Zhubl jsem 15 kg za 3 měsíce

hubnutí bomeoHezký den, jmenuji se Marek Jůva (26 let), jsem z Brna. Díky Bomeu jsem zhubl z 88 na 73 kg.

Do svých dvaceti let jsem aktivně sportoval, pak jsem však sport opustil a nedostatek aktivity, společně s nezdravým stravováním, způsobil rychlý nárůst kil. O několik let později jsem zjistil, že mi přebytečná kila a nulová kondice brání ve sportovních činnostech, které jsem předtím zvládal bez jakýchkoliv potíží. Začal jsem mít i zdravotní problémy, byl jsem stále unavený, na nic jsem neměl náladu.

Váha se mi vyšplhala skoro až na 90 Kg!
 

To byl můj velkým impuls ke změně.

Radikálně jsem změnil životní styl, zařadil jsem pravidelné sportovní aktivity, ale hlavní byla úprava jídelníčku, se kterou mi velmi pomohla metodika Bomeo. Za tři měsíce jsem shodil 15 kilo a výsledných 73 kg si díky adaptaci nových pravidel bez problémů udržuji. Osobní zkušenost a fakt, že TO JDE, mne vedl k rozhodnutí začít balíček Bomeo distribuovat a pomoci tím lidem, kteří se rozhodli zatočit s přebytečnými kily.

 

 

Bomeo pomáhá rychle a zdravě

 

Renata Fialová / Brno / 34 letbomeo hubnuti

Zhubla jsem 10 kg za 3 měsíce.
Za 3 měsíce s metodikou Bomeo jsem relativně za krátkou dobu zhubla 10 kilo (převážně tuku, ne svalů), které jsem nabrala během těhotenství a mateřské a začala žít zdravěji. Metodika je na první pohled velice jednoduchá (bez zbytečného počítání kalorií), zato však pečlivě propracovaná a spočívá v úpravě stravování, pohybových a režimových opatření. Nejedná se o žádné krátkodobé redukční jídelníčky, ale dlouhodobější změnu životního stylu. Nikdy jsem netrpěla hladem, spíš naopak jsem začla jíst více než dříve, ale zato kvalitněji. Metodika dovoluje jednou týdně si zahřešit něčím dobrým a chutě na sladké odešly časem překvapivě samy. Všichni známí se mě ptali, co je to za hubnutí, kde můžu jíst čokoládu, pít víno a dokonce sladit i pro mě tolik neodmyslitelné kafe a přitom hubnout... :-) Když jsem viděla první výsledky, přestala jsem se vymlouvat, že "TO NEJDE". Když se chce, tak to jde skloubit i s malým dítětem a náročnou prací. 

 

Veronika Petrů / Brno / 36 let 

Zhubla jsem 5 kg za 2 měsíce.
Metodika je velice dobře zpracovaná, jasně a stručně. Víte, co můžete a co nemůžete jíst a v podstatě si to stačí jen správně naskládat na talíř. K tomu je dobré dodržování pár dalších pravidel, jako je pravidelný pohyb, dostatek spánku a další a je to. Efekt hubnutí je zaručený. Vypadá to úplně jednoduše, že? Ale není to zadarmo, jak by se mohlo zdát. Pro mě bylo a vlastně stále je docela náročné dodržovat všechny pravidla. Mám dvě malé děti a nezvládám všechno, tak jak bych chtěla, ale i přesto kila dolů jdou. Za mě rozhodně můžu tuto metodiku doporučit!

 

 

Petra Horníčková / Brnobomeo hubnuti

Zhubla jsem 12 kg za 3 měsíce.
Diety byly pro mě drastické. Metodika Bomeo mě do slova a do písmene zachránila od bolestí břicha, kterými jsem trpěla několik let. Ze začátku jsem měla trochu problémy zařadit snídani, ale po týdnu jsem si zvykla. Od té doby mám nesrovnatelně více energie. Hříšného dne jsem využila 2x, vícekrát jsem neměla potřebu. Za velké plus považuji talíř, není s ním potřeba nic vážit. A pásek na kalhotech zapínám o dírku blíže každý týden. Nevěřila bych, že hubnutí může být tak jednoduché. 

 

 

 

Veronika Krůzová / Brnohubnutí s bomeo

Zhubla jsem 3 kg za 1 měsíc.
S metodikou není potřeba nic vážit a složitě počítat. Jelikož častěji cestujeme, je to jednoduché a dostupné všude. Stačí mít vždy po ruce správný talíř a vědět, co smím a co ne. Ze začátku jsem si musela zvyknout na 5 jídel denně, když předtím bylo mé jídlo pouze tak 2x. Většina doporučených potravin se dá již koupit v normálním obchodě, což je velké plus. Již během prvního týdne se upraví pocit hladu a tělo není tak unavené. Velmi pozitivně na mě působí hrstičky oříšků, kterými si můžu zpestřit jídlo nebo si je dát jako zákusek.

 

 

 

Iveta / Brno / 28 letdieta bomeo

Zhubla jsem 3 kg za 1 měsíc.
Metoda je velmi snadno pochopitelná a dá se dodržovat v běžném životě. Ideální pro každého, kdo se rozhodl se sebou něco udělat a už nechce hledat výmluvy. Nikdo za nás nezhubne a nebude jíst zdravě :) Metoda není o dietě ale o zdravém způsobu života. Skladba potravin mi vyhovuje a nic mi nechybí. Když mám na něco chuť, dám si oříšky. Děkuji a přeji hodně úspěchů :) Iveta

 
 
 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže