Proč je hubnutí s Bomeo lepší než jiné diety?

Hubnutí s Bomeo má vyšší pravděpodobnost úspěchu díky pomůckám Bomeo, podpoře výživového poradce a jednoduchosti. Není potřeba nic vážit, počítat kalorie, to jsme již udělali za vás. Hubnutí s Bomeo je hra.

Záruka kvality

Bomeo systém byl vyvinut specialisty na výživu a lékaři (odkaz na reference), zaručuje tak zdravé a trvalé hubnutí a positivní účinky na zdraví za všech okolností.

Záruka optimálního množství kalorií a makroživin

Stravování podle Bomeo metodiky je jednoduché a zaručuje přísun optimálního množství kalorií, bílkovin, sacharidů a tuků, a tím i celého spektra vitamínů, minerálů, fytonutrientů a stopových prvků.

Ostatní diety

S jinými dietami si zahráváte o zdraví. Je sice možné, že rychle zhubnete i 20 kg za měsíc, ale díky tomu, že přijdete i o svalovinu, snížíte i metabolismus. V blízké době tak přiberete tu samou hmotnost + něco navíc. V důsledku příjímání velikého množství bílkovin, může dojít k poškození ledvin, ale i dalších orgánů. Navíc jsou s těmito dietami spojené vysoké náklady.

Zde vám nebudeme nabízet žádné doplňky stravy. Nejde o žádné šarlatánství. S Bomeo ušetříte. Máte pouze první jednorázový poplatek, kterým získáváte celou metodiku, včetně pomůcek a v případě Bomeo Exklusiv i 3měsíční výživové poradenství se vstupem do klientské zóny s recepty a dalšími tipy. 

Proč a jak s Bomeo hubneme?

S Bomeo hubnete hned z několika důvodů.

 1. Vaříte z vhodných surovin
 2. Jíte optimální porce a poměr surovin na talíři celý den
 3. Pravidelně se hýbete
 4. Dostatečně spíte a odpočíváte
 5. Máte oporu ve výživovém poradci

Ad 1. Vaříte z vhodných surovin

Výběr surovin na vaření a k přímé konzumaci je zásadní. Není sacharid jako sacharin. Díky zařazení sacharidů s vysokým podílem vlákniny, kvalitním zdrojům bílkovin a tuků, dostatečného množství ovoce a zeleniny do jídelníčku, dochází k ozdravení a vyčištění střev, zbavení těla toxinů a snížení energetického příjmu. Přestává se vysilovat slinivka břišní a snižuje se produkce inzulínu. Metodika Bomeo upravuje funkci štítné žlázy, produkci inzulínu a tím se stává výbornou pomůckou na prevenci diabetu. Výběrem správných surovin snížíte i kalorický příjem, který je spolu s inzulínem, největším viníkem ukládání tuků. Správným výběrem surovin dochází též ke snížení hladiny cholesterolu a krevního tlaku. Proto lékaři Bomeo doporučuji nejen na hubnutí, ale též jako prevenci kardiovaskulárních problémů.

Ad.2. Jíte optimální porce a poměr surovin na talíři celý den

Díky talíři Bomeo jíte optimální porce a poměr surovin na talíři celý den. Porce a rozložení na talíři vám zaručí přísun dostatečného množství bílkovin pro stavění svalové tkáně, dostatek správných sacharidů na energii po celý den, dostatek správných tuků pro optimální fungování těla a dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků a fytonutrientů. To vše tělo potřebuje v optimálním množství. Ne víc, ne míň a ze správných surovin. A právě to vám Bomeo může zaručit.

Ad.3. Pravidelně se hýbete

Lidské tělo je geneticky předurčeno k pohybu. Tělo se potřebuje hýbat každý den, jinak se začne chovat patologicky. Začnou se objevovat svalové disbalance, přicházíte o svalovinu. Tím dojde ke snížení metabolismu a ukládání tuků. Bomeo doporučuje optimální množství pohybu na každý den. Každodenním pohybem začne tělo fungovat tak jak má a postupně se zbaví i nadbytečného tuku. Ale nejen to. Díky pohybu a posílení celého tělo snížíte riziko kardiovaskulárních onemocnění, zbavíte se bolestí hlavy, zlepšíte si zažívání, přestanou vás bolet záda, posílíte imunitní systém.

Ad. 4. Dostatečně spíte a odpočíváte

Dostatečný spánek je předpokladem pro správnou hladinu hormonů v těle a optimálního fungování celého těla po celý další den. Z praxe z výživových poraden víme, že krátký spánek je blokátorem redukce hmotnosti. Klademe tedy důraz i na spánek. Ale i na odpočinek a relaxaci. Ve stresu se tělo chová jako za války, ukládá vše na horší časy. A to přeci nechceme.

Ad. 5. Máte oporu ve výživovém poradci

I přes dostatek materiálů a pomůcek se může stát, že budete mít další otázky a budete chtít řešit situace, které nejsou průvodcem ošetřeny. Proto má metodika Bomeo klientskou zónu s online výživovým poradcem, dalšími recepty a dalšími rady a tipy. Výživový poradce vám ochotně zodpoví všechny otázky, motivuje do další činnosti a případně upravuje program přímo na míru.

Jedinečný produkt ve světě

Spojením všech předchozích bodů se z Bomeo systému stává jedinečný produkt nejen v ČR, ale i ve světě. Proto budí tolik zájmu v médiích, v odborných kruzích i laické veřejnosti v celém světě a je hojně doporučován lékaři pacientům. Metodika je již překládaná do anglického jazyka a chystá se její prodej i v dalších zemích Evropy, Skandinávských zemí i v Americe.

Zdravotní přínosy metodiky Bomeo

 • Snížení rizika vzniku všech civilizačních nemocí
 • Posílení imunitního systému
 • Ozdravení střev - zlepšení zažívání
 • Úbytek tukové tkáně
 • Snížení rizika kardiovaskulárních chorob – zdravé srdce a cévní soustava
 • Více energie – Lepší nálada
 • Prevence vzniku cukrovky – Snížení rizika cukrovky o 30 %
 • Posílení celého těla - prevence úrazu
 • Snížení krevního tlaku – prevence hypertenze
 • Prevence rakoviny  - Zdravý životní styl je největší prevencí vzniku rakoviny
 • Snížení zátěže kloubů
 • Zvýšení sebevědomí
 
 
 

Bomeo je vhodný pro všechny věkové kategorie, ženy i muže